Společnost Praha Vaccines a.s., člen skupiny Serum Institute of India Pvt. Ltd., hledá pro nově rozbíhající se výrobu vakcín nové zaměstnance. Staňte se součástí skupiny, která je celosvětově největším výrobcem vakcín na světě. V rámci lokality Bohumil u Kostelce nad Černými lesy budete pracovat pro silnou společnost, jejíž vakcíny jsou akreditovány WHO a používány ve více než 170 zemích světa.

Technik laboratoře tkáňových kultur

Popis pozice

  • Plánování, provádění a vyhodnocování testů kontroly jakosti, in-proces kontroly a stabilit
  • Plánování a provádění validací analytických metod, jejich revalidace a mezilaboratorní přenosy
  • Spolupráce při kvalifikaci a validaci přístrojů, zařízení a objektů
  • Vyhodnocování a provádění analytických výpočtů
  • Vedení laboratorní dokumentace včetně SOP
  • Podílení se na zavedení procesu výroby inaktivované vakcíny proti dětské obrně

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání s biologickou, biochemickou či zdravotní specializací
  • Zkušenost s laboratorní prací v serologické nebo virologické laboratoři
  • Výhodou znalost GMP požadavků a prostředí farmaceutického průmyslu
  • Samostatnost, spolehlivost, analytické a procesní myšlení
  • Ochota pracovat v čistých prostorech a ve směnném režimu (pouze denní)
  • Základní znalost anglického jazyka (porozumění textu)

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dopravu
  • Svozové autobusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick-days
  • Jazykové kurzy
  • Fyzioterapie

Tato pozice není úplně pro Vás, ale znáte někoho, komu by vyhovovala lépe? Doporučte nám svého známého a získejte lákavou finanční odměnu! Více informací na tel. +420 778 451 132.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bohumil 138, 281 63  Jevany-Jevany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Jan Červinka