Hays Czech Republic je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti náboru specialistů. Celosvětově zaměstnáváme více než 9,000 lidí ve 20 specializacích, 252 pobočkách ve 33 zemích světa. V České republice působíme od roku 1998, nabízíme služby v oblasti náboru kvalifikovaných pracovníků na trvalý i dočasný pracovní poměr, zprostředkování IT kontraktorů a outsourcing náboru zaměstnanců.

Assistant Store Manager

Description

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná britská společnost Mountain Warehouse, která se zabývá prodejem sportovního oblečení a aktuálně hledá zkušeného Assistant Store Managera, který je milovníkem sportu.

VAŠE NOVÁ POZICE

Na této pozici budete zodpovědní za chod prodejny v nepřítomnosti Store Managera, vedení týmu, reporting, merchadising, průzkum konkurence a aktivní prodej produktů. Zaškolování nových členů je nedílnou součástí práce. Důležitou povinností bude i zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu.

JAK MŮŽETE USPĚT?

Jako úspěšný kandidát byste měl/a ukončené alespoň SŠ vzdělání a mít minimálně 1 rok zkušeností jako Store Manager z oblasti sport, fashion, obuv. Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek.

Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat.

Anglický jazyk na dobré úrovni je podmínkou (celé výběrové řízení bude vedeno v angličtině).

CO MŮŽETE ZÍSKAT?

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné společnosti, kde je možné se kariérně posunout na pozici Store Managera. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení 31000-33000CZK a bonusy 20%.

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

31000-33000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lenka Fabová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika