Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Peek & Cloppenburg - Módní poradce fashion

Description

VAŠE NOVÁ SPOLEČNOST

Peek&Cloppenburg je úspěšná a stabilní mezinárodní německá značka s tradicí více než 110 let, působící v oblasti prémiové módy , která si zakládá na nekomplikovaném individuálním vzhledu svých produktů a také širokém sortimentu. Společnost se řadí mezi největší hráče Evropského trhu v oblasti fashion.

VAŠE NOVÁ ROLE

Na této pozici se budete zaývat zejména za komunikaci se zákazníkem, stylyzování oblečení, visual merchandising, práce s módními produkty, poradenství zákazníkům, prodej produktů, podílení se na chodu prodejny, týmovou spolupráci.

JAK MŮŽETE USPĚT?

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít zkušenosti ve fashion ideálně 1 rok, být prozákaznicky orientovaná, dynamická osobnost. Orientace na výsledek, pečlivost a týmovos. Nutností je alespoň mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka.

CO MŮŽETE ZÍSKAT?

Nabízíme práci ve stabilní mezinárodní a úspěšné prémiové společnosti, kde je možné se kariérně posouvat nejen v ČR ale i do zahraničí. Nabízíme zajímavou a kreativní práci v atraktivním dynamickém prostředí, pravidelná školení v zahraničí atp. Samozřejmostí jsou slevy na produkty, nadstandardní finanční ohodnocení a jiné zaměstnanecké benefity.

CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ?

Pokud Vás pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte, prosím, své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-30000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Miroslav Svozílek
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika