Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Zástupce manažera prodejny - Šperky

Description

VAŠE NOVÁ SPOLEČNOST

Aktuálně nabízíme jedinečnou příležitost pro Vaši kariéru!!!

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná americká společnost s dámskými doplňky, šperky a módou, která působí zejména v USA ale i v Evropě. Se svými více než 90 milióny zákaznic se řadí mezi největší prodejce šperků, bižutérie a doplňků na světe.

VAŠE NOVÁ POZICE

Na této pozici budete zodpovědní za stínování managera prodejny v době jeho nepřítomnosti, merchandising, podílení se na vedení týmu 5-6 lidí, motivování týmu, školení zaměstnanců, případně objednávky zboží. Důležitou povinností bude i zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu.

JAK MŮŽETE USPĚT?

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít minimálně 1-2 roky praxe na obdobné pozici z oblasti prodeje, či jako shop assistentka (asistent prodeje). Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat.

CO MŮŽETE ZÍSKAT?

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné společnosti, kde je možné se kariérně posouvat. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy, hodnotné dárky v soutěžích a možnost si individuálně naplánovat směny.

CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ?Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25000-28000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Miroslav Svozílek
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika