Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Obchodní zástupce - Praha/Plzeň

Description

Váš nový zaměstnavatel 

Velmi známá a silná stavební společnost, která disponuje poměrně nízkou fluktuací a velmi přátelskou atmosférou. Jedná se o přední společnost na českém trhu.

Vaše nová pozice 

Společnost hledá posilu do obchodního týmu pro region Praha, Střední Čechy. Vaším úkolem bude jak akvizice nových zákazníků, tak péče. Jedná se téměř výhradně o práci v terénu. 

Jak můžete uspět? 

Hledají obchodníka, který již má zkušenosti ve stavebnictví a zná toto prostředí. Nutností jsou obchodní zkušenosti alespoň 2 roky a být silně výsledkově orientovaný.

Co můžete získat? 

Můžete získat platové ohodnocení 34000 + velmi významná bonusová složka, služební vůz, 5 týdnů dovolení, stravenky a řadu dalších benefitů.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

1057, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Josef Černý
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika