Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Účetní/daňový specialista

Description

Vaše nová společnost

Mezinárodní poradenská společnost v centru Prahy s centrálou v Londýně hledá kandidáta na pozici účetní a daňový specialista. 

Vaše nová pozice 

Budete mít na starosti účetní agendu pro klienty z různých sektorů, budete poskytovat poradenství v oblasti daní, účetnictví, auditu apod., učit se od zkušených daňových poradců a kolegů z jiných oddělení. Když Vás bude bavit se více zaměřovat na jednu konkrétní oblast a prohlubovat své zkušenosti i v těžších zakázkách není problém. Budete komunikovat s klienty, pomáhat jim hledat řešení jejich daňově-účetních problémů.

Jak můžete uspět? 

Máte 3 roky zkušeností v účetnictví či daní a máte chuť se v této oblasti dále rozvíjet? Na pozici je nutná zkušenost v účetní oblasti, chuť pracovat v poradenství a angličtina na komunikativní úrovni (budete AJ používat při emailové komunikaci a občas telefonické). 

Co můžete získat? 

- stravenky plně hrazené 

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na sportovní aktivity

- ovoce a zelenina na pracovišti

- jazykové kurzy

- pracovní doba dle domluvy s nadřízeným, flexibilita

Co je potřeba udělat nyní?

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám své aktuální CV v anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře.

Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Petra Hodboďová