Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Recepční odpolední směny

Náplň práce/Job Description

Na této pozici budete primárně zodpovědní za uvítání příchozích návštěv, přepojování telefonických hovorů, zpracování pošty, organizace služebních cest, podporu ostatních oddělení, koordinace interních meetingů, administrativu a péče o zázemí společnosti (objednání kancelářských potřeb, občerstvení, atp.)

Požadujeme/We require

Ideální kandidát může být student nebo maminka na mateřské dovolené, musí mít výborné komunikativní a reprezentativní dovednosti, mluvit dobře anglicky a být ochotný nabídnout cca 20 hodin týdně od pondělí do pátku v hodinách od 16:00 až 20:00. Očekáváme příjemné vystupování a chuť učit se.

Nabízíme/We offer

Dlouhodobou spolupráci na poloviční úvazek v mezinárodní advokátní společnosti, platové ohodnocení dle seniority a zkušeností, fajn tým, nové zkušenosti a firemní benefity.