The Czech Republic in general run amongst the most attractive locations for a lot of companies who see the cities and the state as an ultimate place that offers great and knowledgeable candidates and therefore a buzzing market for recruitment services. Consequently, our Prague office is the HQ of the company and presents multiple opportunities not only to fulfil ambitions but also to experience the work-life balance.

Junior účetní

Náplň práce/Job Description

Vybraný kandidát bude mít na starost podporu finančního oddělení, účtování faktur, skenování, archivaci a zadávání faktur do interního systému, bude pravou rukou hlavní účetní.

Požadujeme/We require

Vhodný kandidát by měl mít vystudovanou SŠ se zaměření na finance a účetnictví nebo být studentem takového to oboru na VŠ nejlépe 2.-3. ročníku ,nutná je znalost českých účetních standardů a anglického jazyka na pokročilé úrovni a dobrá znalost práce s MS Excel, znalost účetních programů výhodou.

Nabízíme/We offer

Klient nabízí dlouhodobou práci v příjemném pracovním prostředí na Praze 4, odpovídající finanční ohodnocení dle seniority, pracovní úvazek alespoň 5 hodin denně (PO-PÁ), nástup – ihned. Zaškolení a možnost spolupráce i po ukončení studií.