Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Manažer pobočky Izomat

Description

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL:
Velmi silná stavební společnost, která působí na českém trhu více než 25 let.

VAŠE NOVÁ POZICE:
Společnost hledá kompetentní osobu, která bude vést jednu z jejich poboček. 90% času budete trávit na pobočce a koordinovat celý chod, jednat s dodavateli, starat se o klíčové zákazníky, které budete i navštěvovat, spravovat personální management a snažit se dosáhnout co nejvyšší profitability. 

JAK MŮŽETE USPĚT:
Úspěšný kandidát má alespoň 2letou praxi z oblasti stavebnin, má zkušenosti s vedením lidí a je zaměřený na business.

CO MŮŽETE ZÍSKAT
Nabízíme platové ohodnocení 40 000Kč - 50 000Kč(dle zkušeností)+ bonusová složka, služební vůz i k vlastním účelům, mobilní telefon, notebook a další

CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ:
Pokud vás pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

1015, 272 01  Kladno-Kladno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, manažerský motivační program, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Bretšnajdrová