Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

STAŇTE SE EXPERTEM RECRUITMENTU S HAYS!

Náplň práce/Job Description

Dlouhodobě rosteme a pro posílení našeho přátelského týmu v Praze hledáme komunikativní a milé kolegy, které zajímá propojení HR a obchodu v prostředí orientovaném na výsledky s možností přesahu do dalších odvětví businessu. Obsazujeme juniorní i seniorní role na částečný i plný úvazek.

Vaše klíčové kompetence:
Budete intenzivně pracovat s interní databází, sociálními sítěmi a pracovními portály. Zdokonalíte se ve vyhledávání klíčových informací, které budete využívat při telefonické komunikaci s kandidáty, s nimiž se následně setkáte na osobních pohovorech. Rovněž se stanete profesionálním partnerem a konzultantem pro naše klienty.

Požadujeme/We require

Praxe není nutná, avšak měli byste být vybaveni profesionálním vystupováním a zájmem o práci s lidmi. Potřeba je dobrá znalost angličtiny, kterou využijete pro práci v mezinárodním prostředí na denní bázi. Klíčová je chuť učit se, motivace jít za výsledkem a mít radost z úspěchu.
Absolventi vysokých škol jsou vítáni!

Nabízíme/We offer

Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením v 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Poskytujeme služby specializovaného recruitmentu pro klienty z mnoha odvětví.
Pomocí našeho Hays Learning Management Systemu, ale také díky oboustrannému stínování, postupnému onboardingu, týdennímu a měsíčnímu plánování z Vás uděláme profesionály!

  • Kariéru u celosvětově úspěšné mezinárodní společnosti
  • Solidní fixní ohodnocení a motivující bonusovou složku
  • Moderní pracoviště v centru Prahy blízko Václavského náměstí
  • Možnost velmi zajímavého kariérního růstu
  • Průběžná školení a vzdělávání v oboru
  • Široký balíček benefitů a teambildingových akcí

V případě, že Vás pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete Váš životopis Márii Pankovčinové prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těšíme se na Vás!