Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Department Manager - Ostrava

Description

Váš nový zaměstnavatel:
Peek&Cloppenburg je prémiová společnost s designovými značkami

Vaše nová role:
Budete zodpovědni za komplexní fungování vašeho oddělení, za dosahování očekávaného obratu a profitů. Důležitou součástí vaší práce bude motivace týmu, vytváření příjemné atmosféry na pracovišti, visual merchendasing apod.

Jak můžete uspět:
Požadujeme minimálně 1 rok praxe jako store manager, či asistent store managera v oblasti fashion, kosmetiky, obuvy, doplňků apod. Výbornou znalost angličtiny, případně i němčiny. Zkušenosti s motivováním lidí, s jejich vedením.

Úspěšný kandidát je nadšený, dynamický, komunikativní, otevřený, energický

Co můžete získat:
Finanční ohodnocení až 37,500Kč + 12% bonus z osobního ohodnocení, slevy na produkty, školení v Rakousku, kariérní postup, práci pro společnost se stabilním zázemím

Co musíte udělat nyní:

Pokud Vás pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte, prosím, své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Ostrava-město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

36000-40000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Bretšnajdrová