Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Customer Service Export Clerk

Description

Vaše nová společnost

Náš klient – mezinárodní společnost se sídlem v okrese Mladá Boleslav – hledá do svého týmu Pracovníka zákaznického servisu – Customer Service Export Clerk.

Vaše nová role

Úspěšný kandidát bude zodpovědný za obsluhu zahraničních klientů – od příjmu objednávky, zpracování, expedici a vyfakturování objednávky. Dále se jedná o přípravu vývozních dokumentů a příslušné dokumentace, komunikaci s obchodními zástupci, zákazníky, skladem a dopravci, řešení reklamací, vystavování dobropisů, spolupráce s obchodním oddělením a vedení paletového konta.

Jak uspět?

Vhodný kandidát má angličtinu na úrovni B2, středoškolské vzdělání a schopnost pracovat samostatně, být týmovým hráčem, komunikativnost a chuť učit se nové věci. Zkušenost s Customer Service, expedicí či fakturací vítána.

Co můžete získat?

Společnost nabízí, přátelský kolektiv v příjemném prostředí, smlouvu na dobu neurčitou, motivující plat a balíček benefitů – 25 dní dovolené, sick days, stravenky v hodnotě 105 Kč, benefitní kartu, notebook, firemní telefon, příspěvek na penzijní a životní pojištění, výuku AJ, slevu na výrobky, občerstvení na pracovišti, výhodné telefonní tarify, flexibilní pracovní dobu, home office a další.

Co je třeba udělat nyní?

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte poslat aktuální životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays-response.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Martina Hátlová