The Czech Republic in general run amongst the most attractive locations for a lot of companies who see the cities and the state as an ultimate place that offers great and knowledgeable candidates and therefore a buzzing market for recruitment services. Consequently, our Prague office is the HQ of the company and presents multiple opportunities not only to fulfil ambitions but also to experience the work-life balance.

Digital Catalog Specialist

Description

Váš nový zaměstnavatel

Pracovat budete pro mezinárodní společnost, která se orinetuje na výrobu a prodej zahradní techniky. Na trhu této techniky je leaderem inovací.

Vaše nová pozice

Na této pozici bude Vaším úkolem tvorba digitálního katalogu produktů, upravovat a tvořit obsah jak vizuální, tak psaný. Budete v úzkém kontaktu s oddělením Post sales services a produktovým manažerem. Čtyřikrát do roka navštívíte Německou pobočku. 

Jak můžete uspět

Nutné je vzdělání technického směru. Denně budete používat editory jako je Adobe Acrobat a Adobe Illustrator k tvorbě  obsahu, tudíž je nutná jeho pokročilá znalost. Ideální je zkušenost na obdobné pozici. Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni je nezbytný pro absolvování zahraničního školení a návštěv.

Co můžete získat

Pracovat budete pro stabilní společnost s mezinárodní působností. Zázemí Vám společnost poskytne v moderních kancelářích v Praze. Benefity, kterými Vás společnost podpoří, jsou automobil, 13./14. plat, hrazené zahraniční cesty a další. Motivační je také finanční ohodnocení ve výši 40-65000 CZK.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-65000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, dovolená 5 týdnů, firemní akce, 13. plat, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Veselá