Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Grafik

Description

Váš nový zaměstnavatel 

Tuzemský distributor elektrotechniky, který disponuje velmi silným portfoliem produktů a veřejnosti je poměrně dobře známý.

Vaše nová pozice 

Díky rozvoji marketingového týmu hledá společnosti grafika, který bude proaktivně chodit s novými nápady, bude tvořit vzhled online kampaní, bude mít na starosti propojení online a offline světa v rámi nákupu, tvorba newsletterů, POS materiálů, implementace webových bannerů, návrhy InStore designu a další řada aktivit.

Jak můžete uspět? 

Očekávání klienta jsou, že budete velmi dobře vnímat text, disponujete kreativním myšlením, perfektní znalost Adobe, znalost webové a online grafiky, zkušenosti s tiskovou produkcí.

Co můžete získat? 

Můžete získat platové ohodnocení 35000-70000,- dle seniority kandidáta, skvělý kolektiv a řadu benefitů. V případě dotazů mi neváhejte zavolat. 

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-70000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Josef Černý
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika