Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Technická podpora

Description

Váš nový zaměstnavatel

Jeden z nejsilnějších distributorů elektrotechniky v ČR, který disponuje širokým spektrem produktů a rychlé dostupnosti.

Vaše nová pozice 

Společnost hledá posilu do technické podpory pro zákazníky. Budete oporou zákazníkovi v rámci technické specifikace, výběru zboží, řešení složitějších technických případů, ale také budete pomáhat obchodníkům s nabídkami.

Jak můžete uspět? 

Společnost hledá někoho, kdo má vztah k technice, nebojí se administrativy a je ochotný být pro-klientsky orientovaný. Výhodou jsou samozřejmě zkušenosti z obdobné pozice.

Co můžete získat? 

Můžete získat stabilní pracovní místo ve velmi dobře zaběhlé společnosti, fajn kolektiv, platové ohodnocení až 40000,- a další benefity. Pro více informací mi neváhejte dát vědět.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Josef Černý
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika