Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Laborant biochemie

Description

Váš nový zaměstnavatel

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se laboratorní diagnostikou, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Laborant/ka biochemie.

Vaše nová pozice

Na této pozici budete zodpovědni za zpracování biologického materiálu, budete pracovat s laboratorním informačním systémem a obsluhovat laboratorní techniku.

Jak můžete uspět?

Jako ideální kandidát na tuto pozici byste měl/a mít dokončené vzdělání zdravotního laboranta (SŠ, VOŠ, Bc), případně být absolvent přírodovědného oboru s absolvovanými AKK laboratorními metodami, být samostatný/á a pečlivý/á se zájmem o obor. Pozice je vhodná i pro absolventy oboru zdravotní laborant,

Co můžete získat?

Získáte zodpovědnou pozici v moderním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, možnost vzdělávání se v oboru, stravenky a další řadu benefitů.

Co je třeba udělat nyní?

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám prosím své aktuální CV v českém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Monika Krkošková