Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Peek&Cloppenburg - Asistent Manažera

Description

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL:
Společnost Peek&Cloppenburg je úspěšná a stabilní mezinárodní německá značka s tradicí více než 110 let, působící v oblasti prodeje prémiové módy jako je např. Calvin Klein, Hugo Boss, DKNY apod. Společnost se řadí mezi největší hráče Evropského trhu v oblasti fashion.

VAŠE NOVÁ ROLE:
Na této pozici se bude ve vaší kompetenci vedení týmu cca 10 lidí, školení a motivace týmu, dávání zpětných vazeb, plánování docházky, podílení se na vedení oddělení, visual merchendasing. Důležitou povinností bude i zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu.

JAK MŮŽETE USPĚT:
Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít minimálně 1 rok zkušenost na obdobné pozici (Zástupce vedoucí prodejny/ senior shop assistant) ideálně z oblasti fashion není však podmínkou.
Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek.

Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu, umět profesionálně vystupovat a zároveň motivovat a být příkladem svému týmu.

Nutností je plynulá angličtina nebo němčina!!!

CO MŮŽETE ZÍSKAT:
Nabízíme práci ve stabilní mezinárodní a úspěšné prémiové společnosti, kde je možné se kariérně posouvat nejen v ČR ale i do zahraničí. Nabízíme zajímavou a kreativní práci v atraktivním dynamickém prostředí, pravidelná školení v zahraničí atp. Samozřejmostí jsou slevy na produkty, zajímavé finanční ohodnocení a jiné zaměstnanecké benefity.

CO UDĚLAT NYNÍ?
Pokud Vás pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte, prosím, své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ostrava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-34000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Bretšnajdrová