Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Marketing Manager

Description

Váš nový zaměstnavatel 

Dlouhodobě silná developerská společnost, která se primárně zabývá výstavbou luxusního rezidenčního bydlení, ale v jejím portfoliu jsou také třeba administrativní budovy. Firmy disponuje silným kapitálem a mimořádně známými projekty. 

Vaše nová pozice 

Společnost hledá novou tvář na pozici marketingového manažera, který bude zastřešovat kompletní marketingové aktivity, bude úzce kooperovat s obchodním oddělením a vymýšlet různé akce na podporu prodeje. Dalším Vaším úkolem bude koordinace marketingových agentur, vedení marketingového týmu a kompletní zodpovědnost za web, sociální sítě, eventy a PR.

Jak můžete uspět? 

Společnost se ideálně chce zaměřit na kandidáty, kteří již mají zkušenost z trhu nemovitostí, ovládají anglický jazyk a již už vedli alespoň malý marketingový tým. Nutností je řidičský průkaz skupiny B.

Co můžete získat? 

Můžete získat velmi zajímavou pracovní pozici s vedením marketingového týmu, platové ohodnocení 50-75000,- a řadu benefitů. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Josef Černý
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika