Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Store Manager - Spodní prádlo

Description

VAŠE NOVÁ SPOLEČNOST

je naprosto jedinečná značka spodního prádla, která přivedla své produkty k dokonalosti za svou více než 100 letou tradici na trhu. Společnost se dynamickým tempem rozvíjí na trhu a proto aktuálně hledáme nového kolegu do super týmu na pozici Store Manager pro flag ship prodejnu

VAŠE NOVÁ POZICE

Na této pozici budete zodpovědní za chod flag-ship prodejny, reporting, merchandising, vedení týmu shop asistentů, plánování směn, přípravy podkladů pro mzdy a celkové zajištění operativy prodejny. Zaškolování nových členů je nedílnou součástí práce jako i jejich motivace k příkladnému servisu zákazníků.

JAK MŮŽETE USPĚT?

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít ukončené alespoň SŠ vzdělání a mít minimálně 3 roky zkušenost na obdobné pozici buď store manager a nebo zástupce store managera. Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat. Požadavky jsou komunikativní angličtina a znalost excelu.

CO MŮŽETE ZÍSKAT?

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné společnosti, která nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení a bonusy až 14 000 měsíčně, stravenky, více jak 25 dní dovolené atd. Dále je to pak kariérní růst a skvělá kultura firmy.

CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ?

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

32000-46000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, sleva na firemní výrobky/služby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Miroslav Svozílek
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika