Společnost Praha Vaccines a.s., člen skupiny Serum Institute of India Pvt. Ltd., hledá pro nově rozbíhající se výrobu vakcín nové zaměstnance. Staňte se součástí skupiny, která je celosvětově největším výrobcem vakcín na světě. V rámci lokality Bohumil u Kostelce nad Černými lesy budete pracovat pro silnou společnost, jejíž vakcíny jsou akreditovány WHO a používány ve více než 170 zemích světa.

Quality Validation Executive Specialist

Popis pozice

  • Tvorba validační dokumentace (specifikace, odhady rizika, plány, validační protokoly, zprávy atd.) a její archivace
  • Koordinace a provádění validačních aktivit v rámci závodu (kvalifikace zařízení, kvalifikace čistých prostor a laminárních boxů, validace kritických systémů)
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci oddělení kvality i napříč celým závodem
  • Tvorba SOP z oblasti validací, zaškolování uživatelů
  • Vyhodnocování změnových řízení, odchylek a CAPA z pohledu validací / kvalifikací

Požadavky

  • VŠ vzdělání se zaměřením na chemii, chemické inženýrství,strojírenství, biotechnologii či farmacii apod.
  • Praktické zkušenosti z oblasti kvality a validací (min. 2 roky)
  • Znalost GMP požadavků
  • Pokročilá znalost v oblasti IT
  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dopravu
  • Svozové autobusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick-days
  • Jazykové kurzy
  • Fyzioterapie

Tato pozice není úplně pro Vás, ale znáte někoho, komu by vyhovovala lépe? Doporučte nám svého známého a získejte lákavou finanční odměnu! Více informací na tel. +420 778 451 132.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bohumil 138, 281 63  Jevany-Jevany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zdravotní volno/sickday, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Jan Červinka