Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Shop assistant

Description

Vaše nová společnost

Momentálně obsazujeme pozice Asistenta welcomingu, Hostesku/Asistentku klientského servisu a Prodejní asistenty do luxusní značkové prodejny, která sídlí na Pařížské ulici. Spolupráce bude probíhat v listopadu a prosinci. Jedná se o francouzskou módní značku, která je na trhu více než 150 let. Hlavními produkty firmy jsou luxusní kabelky, módní dopňky, oblečení, kožené zboží, boty, hodinky, šperky, luxusní kufry, brýle atd.

Termín nástupu již příští týden. V případě zájmu a spokojenosti z obou stran  možnost dlouhodobé spolupráce.

Vaše nová role

Budete zodpovědni za perfektní zákaznický servis na profesinální úrovni, komunikaci se zákazníky, přímé oslovení klientů, prvotřídní podporu týmu, poradenství ohledně produktů atd.

Co potřebujete, abyste uspěli?

Jste komunikativní osobnost, která má perfektní projev? Nebojíte se komunikace a aktivního kontaktu se zákazníky? Máte pozitivní přístup ke klientům, empatii a přirozenou schopnost oslovit a navázatkontaktt? Angličtina na úrovni C1 nutností! 

Co můžete získat?

Velmi zajímavé finanční ohodnocení, bonusy, rozsáhlé školení ze strany zaměstnavatele, zkušenosti z mezinárodního luxusního prostředí,

Co potřebujete udělat nyní?

V případě, že splňujete uvedené požadavky, neváhejte zaslat Váš životopis v AJ s aktuální fotografií.

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

20000-30000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Aneta Rosenhoferová