Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Key account manager

Description

Váš nový zaměstnavatel

Pro nový start up orientovaný na zdravý životní styl, dlouhodobou udržitelnost výroby a ekologické podnikání, hledáme Key Account managera. Buďte na počátku nového businessu se zahraničním přesahem a velkým investorem v zádech. Jedná se o nový business, který vlastní významné a zavedené značky zabírající vysoký podíl na českém trhu.

Jak můžete uspět
Bez výborných komunikačních a organizačních dovedností to tady rozhodně nepůjde. Samozřejmostí je angličtina na pokročilejší úrovni a pro zákaznická orientace. Důležité je také analytické myšlení a schopnost pracovat s daty, ze kterých vyvozujete výsledky. Vhodný kandidát by měl být týmovým hráčem a měl by mít zájem o trvale udržitelné zdroje.

Co můžete získat
Nabízíme práci ve špičkové firmě, která na českém trhu nemá obdoby. Zaměstnavatel Vám nabízí možnost stát se součástí přátelského týmu, kde vládne rodinná atmosféra, založená na vzájemné důvěře. Společnost podporuje své zaměstnance. Každému zaměstnanci nastavuje vlastní motivační program. Společnost nabízí zajímavou práci v atraktivním prostředí, atraktivní finanční ohodnocení a bonusy. Samozřejmě také flexibilní pracovní dobu, vzdělávací kurzy, školení, teambuildingové aktivity a spoustu dalšího. .

Co je potřeba něco nyní? 

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozpočet na osobnostní růst, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Dagmar Jindrová