Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Brand Manager

Description

Váš nový zaměstnavatel

Pro nadnárodní společnost, která podniká v potravinářském průmyslu, hledáme Brand managera, který má chuť postavit se nové výzvě. Jedná se o zavedení nových výrobků a značky na trh České republiky.

 Vaše nová pozice

Jako Brand manager nové značky, budete mít na starost veškeré plány a přípravu pro uvedení novinky na trhy. Podílet se budete také na marketingových kampaní a celkovém launchy brandu na více trhů. Vaší náplní bude také monitorování úspěšnosti a výkonu značky, budete se podílet na cenotvorbě, identifikaci vhodných příležitostí, plánování marketingových strategií a spoustě dalších aktivit, které souvisí s úspěšných rozjetím nové značky.

 Jak můžete uspět ?

Na pozici se neobejdete bez vysokoškolského titulu ideálně z oblasti marketingu nebo ekonomiky. Úspěšní budete, jestliže máte zkušenosti v oblasti FMCG minimálně 2 roky, angličtinu na pokročilé úrovni a češtinu na úrovni rodilého mluvčí. Velkou výhodou bude jestliže umíte pracovat s výzkumy a analytickými daty od společností Nielsen a Dunnhumby. Bez výborných komunikačních a organizačních dovedností to tady rozhodně nepůjde.

 Co můžete získat

Nabízíme práci ve špičkové firmě, která je velice známá po celém světě. Zaměstnavatel Vám nabízí možnost stát se součástí velkého mezinárodního týmu, kde vládne rodinná atmosféra. Pozice má obrovský potenciál ke kariérnímu růstu a dává tak šanci na dosažení vrcholového managementu ve společnosti. Sídlo společnosti v centru Prahy, atraktivním prostředí, bonusy, flexibilní pracovní dobu, vzdělávací kurzy, školení, teambuildingové aktivity a spoustu dalšího.

Co je potřeba udělat nyní?

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, Účast na zahraničních konferencích, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Dagmar Jindrová