Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Obchodní zástupce - Kutná Hora

Description

Váš nový zaměstnavatel 

Dlouhodobě stabilní společnost v oblasti elektromateriálu, nářadí, vypínačů, světel, spojovacích materiálů apod. Jedná se o kontinuelně rostoucí společnost, která je dobře zavedená na české trhu. 
Vaše nová pozice 

Jedná se o aktivního obchodníka, který bude aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti. Náplní Vaší práce bude také starost o svěřené portfolio zákazníků. Na této pozici se budete pohybovat především v terénu a budete mít technickou podporu nabídkářů.   

Jak můžete uspět? 

Společnost je otevřena seniornějším i juniornějším obchodníkům. Zkušenost s prodejem alespoň jeden rok. Zkušenost s prodejem technického produktu velkou výhodou. Předpokladem je komunikativní osobnost s proaktivním přístupem k prodeji. 

Co můžete získat? 

Platové ohodnocení až 45 000 Kč hrubého plus bonusová složka. Služební vůz Škoda Octavia i k osobnímu užití a řada dalších benefitů (stravenky, firemní akce, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené). 

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Josef Černý
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika