Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Obchodní asistent/ka / nástup ihned

Description

Vaše nová společnost:

Společnost působící v oblasti služeb.

Vaše nová role:

Tato role je přímo podřízená vedoucímu obchodního oddělení. Hlavní náplní Vaší práce bude administrativní podpora oddělení a porad oddělení, předávání informací o zákaznících, zakázkách, nabídkách a poptávkách vedoucímu, správa dokumentace obchodního oddělení (smlouvy a jiná dokumentace), podpora obchodníků – administrativní, organizační, správa zakázek, příprava fakturace - spolupráce s pracovníky obchodu, realizací a účtárnou, organizování schůzek obchodníků podle zadání, spolupráce při akviziční činnosti – monitoring informačních zdrojů potenciálních klientů, správa poptávek a nabídek, administrace zakázek – kontrola a správa dokumentace, spolupráce při péči o stálé zákazníky, podpora marketingových aktivit, administrativní a organizační zajištění podle pokynů, spoluúčast na přípravě marketingových aktivit, samostatná správa evidence zákazníků .

Jak můžete uspět?

Na pozici je potřeba praxe v administrativě – obchodu, marketingu alespoň 3 roky. Je vhodný zájem o práci v oblasti obchodu a marketingu, praxe práce s PC (MS Office), s firemním informačním systémem (jakýmkoliv), internetem.
Organizační schopnosti výhodou, společenské vystupování, dovednost komunikace se zákazníky, jazyková vybavenost není podmínkou, ŘP.

Očekáváme

Zodpovědnost, samostatnost, důslednost, pečlivost a kreativitu, zájem o komunikaci se zákazníky, iniciativu a ochotu řešit požadavky zákazníků, časovou flexibilitu, výbornou schopnost spolupráce, chuť a ochotu se učit.

Co můžete získat zpět?

Získáte zodpovědnou a různorodou i kreativní práci, účast na tvorbě marketingových aktivit, účast na prezentačních akcích firmy, kolegiální zázemí, týmovou spolupráci, standardní benefity.

Co udělat nyní?

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své CV v českém jazyce. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení

Informace o pozici

Místo pracoviště

242, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Tomáš Gerych