Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Purchaser senior / Nákupčí

Description

Vaše nová společnost
Druhý největší dodavatel skladovací techniky, německá výrobní společnost působící v oblasti strojírenské sériové výroby, hledá pro svůj nový výrobní závod kolegu na pozici

Vaše nová role

Budete zodpovědný/á za nákup svěřených komodit, za komunikaci s dodavateli stejně jako za jejich hodnocení, dojednávání podmínek aj.

Abyste uspěli

Musíte mít víceletou zkušenost na pozic Nákupčího ve výrobní společnosti, znalost technické dokumentace a principů dodavatelské kvality, komunikativní anglický jazyk.

Co můžete získat

Práci ve stabilní, rozvíjející se společnosti v moderní nové hale s digitálně propojenými systémy (smart factory) v rámci start-up projektu, zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů, denní využívání anglického jazyka.

Co musíte udělat nyní
Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce! Bohužel není v mých silách odpovědět na všechny reakce - pokud nedostanete mou odpověď do dvou týdnů, berte, prosím, Váš profil na danou pozici jako nevyhovující. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz - můžete tam nalézt pozici šitou na míru právě Vám.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stříbro

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Jitka Špetová