Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Assistant Business Analyst

Description

Vaše nová společnosti
Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Assistant Business Analyst. Jedná se o pozici na dobu určitou, pracovní smlouva se bude podepisovat na 12 měsíců s možností dalšího prodloužení. 

Vaše nová role
Vybraný kandidát bude zodpovědný za přípravu pravidelných reportů a datových souborů pro sales, marketing, HQ, aktualizaci přehledů a statistik, přehled a základní analýzu nedodaného zboží, analýzy prodejů a profitability po jednotlivých zákaznících / výrobkových skupinách a bude podporou pro management při přípravě ročních plánů a forecastingu. 

Požadavky na kandidáta 
Pozice je vhodná pro studenty VŠ ekonomického / finančního zaměření či maminky na MD s předchozí praxí z relevantní pracovní pozice. Klíčový požadavek je výborná znalost MS Excel (práce s daty, kontingenční tabulky, vlook up apod.) a pokročilá znalost MS Office, výhodou je znalost SAP. Hledáme samostatnou, pečlivou osobnost s analytickým myšlením a schopností samostatného řešení několika úkolů současně a znalostí anglického jazyka na středně pokročilé úrovni.

Co nabízíme
Klient nabízí pracovní úvazek na min. 30hod./týdně, pracovní smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení, zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned / dle dohody, pracoviště na Praze 8.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat Vaše CV v české a anglické verzi. 

Další pracovní příležitosti naleznete na: www.hays-response.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Renata Krausová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika