Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Školitel - zdravotnická lůžka

Description

Aktuálně máme otevřenou zajímavou pozici pro našeho klienta, předního výrobce a distributora zdravotnických prostředků.

Náplní práce Klinického trenéra bude prezentace produktové řady především pro lékařská a pečovatelská zařízení, přímý kontakt se zákazníky, uvádění zdravotnických prostředků do provozu, zajištění koordinace ve výrobě a následné logistiky. Kandidát bude zodpovědný za edukaci personálu ve zdravotnických centrech. Nedílnou součástí je také účast na mezinárodních konferencích.

Hledáme kandidáta s medicínským vzděláním, s praxí ve zdravotnictví, se znalostí anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni. Důležitá je ochota cestovat – z 60 % se bude kandidát pohybovat v terénu v rámci zemí střední, jižní a východní Evropy, USA, či SAE.

Nabízíme zajímavou a pestrou práci s přesahem do zahraničí, působení v mezinárodním týmu lidí, kvalitní portfolio a stabilní pracovní prostředí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Adéla Slabová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika