Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Klinický trenér

Description

Náš klient přední světový výrobce a distributor zdravotnických prostředků.

Na této pozici bude náplní práce příprava a zpracování dokumentace k novým registracím, změnám, prodloužení, převodům aj. v jednotlivých zemích světa. Bude zajišťovat komunikaci se státními autoritami, s centrálou a koordinovat poruchy produktů.

Preferované vzdělání je ekonomického či technického zaměření. Předchozí zkušenosti v oblasti zdravotnických prostředků, či farmacii podmínkou. Znalost registračních procesů je výhodou.Vhodný uchazeč je samostatný, pečlivý, systematický, má dobré komunikační a prezentační schopnosti. Očekáváme kandidáta s pokročilou znalostí anglického jazyka.

Nabízíme práci na mezinárodní úrovni v úspěšně se rozvíjející společnosti. Odpovídající finanční ohodnocení, firemní benefity, účast na vzdělávacím programu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Adéla Slabová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika