Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Risk Specialist - příležitost pro absolventy!

Náplň práce

- Vymáhání pohledávek: nastavení a řízení celého procesu, jednání s právníkem, agenturami vymáhajícími pohledávky, s dlužníky o splátkových kalendářích, atd.
- Prověřování kredibility potenciálních a stávajících klientů.
- Údržba úvěrových a investičních limitů jednotlivých klientů v systému.
- Příprava rámcových smluv s klienty.
- Úzká spolupráce s obchodním oddělením.

Požadujeme

-SŠ, VŠ ekonomického směru.
- Dobrá znalost MS Office Excel /Word.
- Znalost finanční analýzy.
- Znalost principů účetnictví a finančních výkazů.
- Anglický jazyk pro běžnou pracovní komunikaci (B1), český jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
- Předchozí praxe v risk managementu/finanční instituci výhodou.
- Spolehlivost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly, pečlivost.
- Příjemná komunikativní osobnost, pro-klientský přístup, týmový duch .
- Flexibilita a ochota učit se novým věcem.
- Asertivita, odolnost vůči stresu .
- Pro-aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Nabízíme/We offer

- Motivující mzdové ohodnocení včetně ročních odměn.
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
- Týden dovolené nad rámec zákona.
- Stravenky.
- Karta MultiSport nebo příspěvek na sport a relaxaci.
- Kurzy angličtiny zdarma v pracovní době přímo na pracovišti.
- Poskytování školení na rozšiřování zkušeností a znalostí v oboru.