Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE KLINICKÁ DIAGNOSTIKA JM

Description

Pro našeho klienta, kterým je distributor laboratorní diagnostiky a souvisejícího materiálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodního zástupce pro region jižní Moravy a Vysočiny. 

Na této pozici budete zodpovědní za propagaci svěřeného portfolia u klientů z řad laboratoří, budete jednat se zákazníky, poskytovat jim informace a technickou podporu, budete se účastnit odborných seminářů, podávat cenové nabídky a podobně. 

Vhodný kandidát musí mít VŠ vzdělání (v oborech biochemie, imunologie, biomedicínský inženýr a podobně), musí mít komunikativní znalost AJ, měl by být komunikativní s dobrými prodejními dovednostmi, samozřejmostí je také ŘP a ochota cestovat. Požadované bydliště Brno a okolí.

Klient nabízí zázemí menší stabilní společnosti rodinného typu, zajímavé platové ohodnocení s bonusovým ohodnocením, služební automobil i k soukromému užívání a řadu dalších benefitů.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Brno-město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Zuzana Cvrčková
Moravské náměstí 3
602 00  Brno-Brno - město
Česká republika