Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER - ONLINE REKLAMA

Description

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL
Vaším zaměstnavatelem bude mezinárodní známá společnost, působící dlouhodobě v rámci médií a komerce.

VAŠE NOVÁ POZICE
Na této pozici budete aktivně vyhledávat nové klienty a budovat s nimi dlouhodobý vztah. Budete připravovat prezentace, cenové kalkulace, účastnit se networkingových akcí a konferencí. Setkávat se budete hlavně s marketingovým a obchodním vedením a jednateli společností.

JAK MŮŽETE USPĚT?
Ze všeho nejvíce, Vás musí bavit svět onlinu a sales. Pokud máte zkušenost z oblasti prodeje B2B online reklamových kampaní, máte skoro vyhráno. Důležitá je také komunikativnost, reprezentativní vystupování, samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek.

CO MŮŽETE ZÍSKAT?
Nabízíme práci ve stabilní, atraktivní a úspěšné společnosti, kde je možné se rozvíjet se po profesní stránce, realizovat své vlastní nápady. Nadstandardní finanční ohodnocení, skvělé finanční bonusy a nadstandardní benefity v podobě eventů, welnessu na pracovišti, dotovaného stravného, dopravu na pracoviště a další skvělé výhody.

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

50000-65000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Veselá