Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Branch Manager

Description

Vaše nová společnost

Zázemí Vám vytvoří společnost zaměřená na prodej finančních produktů. 

Vaše nová pozice

Váší zodpovědností bude tým několika obchodníků zaměřených na prodej B2B motivovat, stanovovat jejich cíle, hodnotit jejich úspěchy a napomáhat celé pobočce k plnění plánů.

Jak můžete uspět

Na tuto pozici je potřeba zkušenost s vedením menší bankovní (finanční sféry) pobočky , ochota cestovat, motivovanost a samostatnost. Vítáme zejména dravé kandidáty, kteří se nebojí kompetencí a mají chuť business posouvat kupředu.

Co můžete získat

Odměnou Vám bude opravdu stabilní zázemí společnosti, bonusy za výsledky týmu i celé společnosti, rozsáhlé kompetence, služební automobil a další.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Veselá