Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Technolog

Náplň práce

Na pozici technologa se budete zajímat o technologické procesy, přípravu výrobních postupů, optimalikzaci výrobních procesů a zvyšování kvality i efektivity výroby.

Požadujeme

Měl byste mít vysokoškolské vzdělání technického (ideálně chemického) zaměření a znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1. Další požadavky jsou na Vaši osobnost, která by měla být komunikativní a přátelská se smyslem pro detail.

Nabízíme

Společnost nabízí 25 dní dovolené, školení hard i soft skills, kvartální bonus, jazykové kurzy a další Pozice je vhodná i pro absolventy.