Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Quality and Regulatory Affairs Manager

Description

Your new company

Mezinárodní medical device společnost zaměřující se na produkty pohybového aparátu.

Your new role

Kandidát bude zodpovědný za správu a implementaci Quality Management Systému, plánování a provádění auditů (interních i externích), komunikaci s dodavateli, vedení týmu QA a RA. Jeho hlavní focus bude na kvalitu a satefy data, kompletaci dozírů, risk management, dohled nad RA/QA pro ČR, SK, Rumunsko s reportingem do zahraničí. Jedná se o hodně samostatnou pozici, komplexní s velkou mírou autonomie.

What you'll need to succeed

Očekáváme kandidáty s 5 lety zkušeností v oblasti Quality Assurance, se znalostí příslušné legislativy a Life Science vzděláním. Ideální kandidát je schopen samostatně plnit svěřené úkony, má výborné komunikační schopnosti a angličtinu na pokročilé úrovni.

What you'll get in return

Společnost nabízí šanci stát se členem mezinárodního týmu, možnost dalšího rozvoje, samostatnou pozici ve stálém kolektivu i zajímavé finanční ohodnocení.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Adéla Slabová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika