Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Účetní - 1/2 úvazek, 200Kč/hod.

Vaše nová společnost

Společnost, která je jedním z největších světových retailových odbnorníků v oblasti směnárenských služeb, hledá do svého týmu člověka na zkrácený pracovní úvazek, kterého baví práce s daty a účetníctvi.

Vaše nová pozice

Stanete se součástí týmu, kde budete mít možnost využít své znalosti účetnictví. Na této pozici budete mít na starosti účtování faktur, kontrolu a zadávaní platebních příkazů,vyúčtování cestovních výdajů a pod.

Jak uspět?

Ideální kandidát má ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok je podmínkou. Ideální kandidát má dobré znalosti účetnictví, daňové problematiky, MS Excel výhodou. Znalost anglického jazkyka alespoň na úrovni B1. Náš klient preferuje kandidáty, kteří kladou důraz na detail, jsou zodpovědní, komunikativní a rádi pracují v menším týmu.

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 1
Výše úvazku: 20 -30 h/týdně, projekt na omezenu dobu do března 2019

Co můžete získat?

Cenné zkušenosti, práci v dynamickém prostředí, motivujíci finančné ohodnocení.

Co je třeba udělat nyní?
Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte poslat aktuální životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olivova 2096/4, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Veronika Mihucová