Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Regulatory Affairs Manager - EU

Description

Váš nový zaměstnavatel

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Regulatory Affairs Manager - EU.

Vaše nová pozice

Na této pozici budete zodpovědni za veškeré aktivity v oblasti registrací CZ/SK, EU, udržování a pravidelný update registrací v jednotlivých teritoriích podle legislativních požadavků v jednotlivých zemích a podle potřeb výrobce či držitele, koordinaci příprav nových obalových materiálů pro CZ/SK/EU, koordinaci aktivit s externími parnery v rámci EU a pobočkami v jednotlivých teritoriích, úzkou spolupráci s dalšími odděleními v rámci regionu. Dále za systém farmakovigilance v CZ/SK, koordinaci týmu pro přípravu, review, udržování, update a kontrolu farmakovigilančního systému a za pravidelná školení interních i externích osob zapojených do systému farmakovigilance a GDP, reporting a další aktivity.

Jak můžete uspět?

Jako ideální kandidát na tuto pozici byste měl/a mít VŠ vzdělání farmaceutického směru, 5 let praxe v Regulatory Affairs, velmi dobrou znalost anglického jazyka (každodenní využití), výborné komunikační schopnosti, znalost práce na PC, smysl pro detail, zodpovědnost.

Co můžete získat?

Získáte zodpovědnou pozici pro významnou  společnost, motivující finanční ohodnocení, možnost kariérního rozvoje, stravenky a další řadu benefitů.

Co je třeba udělat nyní?

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám laskavě své aktuální CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Monika Krkošková