Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Store Manager Mohito/ Reserved/ Sinsay

Description

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL:
Máte rádi módu a víte co je právě in? Jste týmový hráč a máte zkušenosti s prodejem a vedením lidí?

Stabilní firma LPP Retail Czech Republic s.r.o. má mnoho poboček po celé České republice a prodává známé značky oblečení a módních doplňků Mohito, Reserved, Sinsay, Cropp a House.

VAŠE NOVÁ ROLE:
Na pozici store manažera bude vaší zodpovědností chod, vzhled a atmosféra vaší prodejny, nábor zaměstnanců, plánování docházky, řízení a motivace týmu, zodpovědnost za plnění obchodního plánu apod.

Na této pozici nepožadujeme AJ!

JAK MŮŽETE USPĚT:
Úspěšný kandidát má zkušenosti s prodejem a vedením lidí, nevadí mu nerovnoměrně rozvržená pracovní doba a v neposlední řadě je to týmový hráč!

CO MŮŽETE ZÍSKAT: 

Nabízíme práci v příjemém prostředí a mladém kolektivu. K tomu navíc stravenky, skvěle propracovaný systém školení, multisport kartičku pro váš volný čas a regeneraci, slevy na oblečení v celé síti LPP, pravidelné akce a teambuildingy 

CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ:

Pokud vás pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-28000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, manažerský motivační program, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Bretšnajdrová