Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Digital/SEO Specialist

Popis pozice

Vaše nová společnost

Významná společnost v oblasti velkoobchodního a maloobchodního prodeje elektromateriálu, která hledá SEO specialistu. Jedná se o českou velmi dobře prosperující a rostoucí společnost s kvalitním přístupem k zaměstnanců i k zákazníkům.

Vaše nová role 

Na pozici SEO specialisty budete optimalizovat obsah webových stránek za účelem SEO. Náplní práce bude vyhledávání a sledování pozic klíčových slov vztahujících se k sortimentu e-shopu a provádění pravidelných auditů klíčových slov a jejich vyhodnocení, návrh vylepšení pozic. Na této pozici budete také analyzovat interní a externí prolinky a navrhovat zlepšení.

Co potřebujete pro úspěch

Požadované je alespoň středoškolské vzdělání, znalost a obsluha Google Analytics a Google AdWords, Sklik. Očekávaná praxe je alespoň jeden rok v rámci SEO a řidičský průkaz skupiny B. Vítané jsou vlastnosti jako analytické myšlení, komunikativnost, spolehlivost a pro zákaznická orientace.
Co za to dostanete

Budete pracovat ve stabilní a prosperující české společnosti, která má zajímavý bonusový systém. Společnost nabízí dobré platové ohodnocení. Jako bonus dostanete Mulitsport kartu, 5 týdnů dovolené, interní vzdělávací kurzy a jazykové kurzy přímo na pracovišti.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Tomáš Fingerhut