Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Area Sales Manager - hospital segment

Description

Váš nový zaměstnavatel

Významná farmaceutická společnost hledá Area Sales Managera pro celou Českou republiku - pro hospital segment.

Vaše nová pozice

Budete zodpovídat za prodejní výsledky týmu (Key Account Managerů), který budete vést a budete se věnovat rozvoji a motivaci členů týmu., Budete také implementovat marketingové strategie, komunikovat s vedením nemocnic a mnoho dalšího.  

Jak můžete uspět?

Jako ideální kandidát na tuto pozici máte zkušenosti na obdobné pozici min 2 - 3 roky a znáte hospital segment. Máte prokazatelné výsledky v oblasti motivace a rozvoje členů týmu. Máte vysokoškolské vzdělání. Hovoříte komunikativní angličtinou. Dokážete navazovat a udržovat vztahy s klíčovými zákazníky.

Co můžete získat?

Získáte práci v dynamické společnosti, motivující finanční ohodnocení, PC, telefon, automobil i soukromým účelům a další zaměstnanecké benefity. Nástup je možný dohodou.

Co je třeba udělat nyní?

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám laskavě své aktuální CV v českém a anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře.

Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Tauchmanová