Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Plánování výroby

Description

Vaše nová společnost

Výrobní automotive společnost non JIT s produktem, který v ČR nemá konkurenci a s odběrateli mezi výrobci luxusních automobilů se stabilním týmem, rodinným prostředím a velkým potenciálem.

Vaše nová role
Budete zodpovědný/á za agendu plánování výroby na denní bázi, budete sbírat veškerá data nutná pro vytvoření plánů, stejně jako za kontrolu vstupů a jejich plnění.

Abyste uspěli

Máte analytické myšlení, organizační schopnosti, pokročilou znalost balíčku MS Office a angličtinu na mírně pokročilé úrovni. Výhodou je předešlá zkušenost na obdobné pozici a znalost interních systémů (SAP, Flexnet,Skynet)

Co můžete získat

Práci ve stabilní společnosti, která pracuje s lidským potenciálem, možnost profesního růstu, flexibilní pracovní dobu, zajímavé finanční ohodnocení a pestrou škálu benefitů.

Co musíte udělat nyní

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce!

Bohužel není v mých silách odpovědět na všechny reakce - pokud nedostanete mou odpověď do dvou týdnů, berte, prosím, Váš profil na danou pozici jako nevyhovující. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz - můžete tam nalézt pozici šitou na míru právě Vám.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hořovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Jitka Špetová