Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Kvalifiková osoba

Description

Váš nový zaměstnavatel

Významná farmaceutická společnost se sídlem v Praze-západ hledá zkušeného kandidáta se znalostí současné legislativy v oblasti SDP na pozici Kvalifikovaná osoba pro distribuci léčiv.

Vaše nová pozice 

Na této pozici budete zodpovídat za zajištění distribuce ve shodě s platnými předpisy a schválenou dokumentací; spravovat a aktualizovat standardy operačních postupů. Budete provádět vnitřní audity, kontrolovat dodržování nastavených interních procesů jakosti; zastupovat společnost před státními autoritami (SÚKL, MZ ČR). Dále budete koordinovat činnosti souvisejících s vyřizováním reklamací a stahováním léčivých přípravků z trhu, rozhodovat o nakládání s vrácenými přípravky apod. Zároveň budete zajišťovat vstupní a průběžná školení zaměstnanců v oblasti správné distribuce.

Jak můžete uspět

Jako ideální kandidát na tuto pozici byste měl/a splňovat následující požadavky - ukončené VŠ vzdělání, předchozí zkušenost jako QPD nebo v oblasti QA, výbornou znalost související legislativy, komunikativní úroveň angličtiny, samostatnost, zodpovědný a pečlivý přístup

Co můžete získat

Získáte skvělé pracovní zkušenosti z významné farmaceutické společnosti, kde budete mít možnost využít své odborné znalosti a dále rozvíjet své schopnosti. Firma svým zaměstnancům nabízí zajímavé finanční ohodnocení, řadu zaměstnaneckých benefitů, možnosti dalšího rozvoje. Nástup ihned či dohodou.

Co je třeba udělat nyní

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám prosím své aktuální CV prostřednictvím odpovědního formuláře. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Monika Krkošková