Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Sales Representative

Description

Váš nový zaměstnavatel 

Mezinárodní společnost zabývající se prodejem technických plynů, které se prodávají primárně při sváření. Jedná se o velmi stabilního zaměstnavatele s možnostem kariérního růstu.

Vaše nová pozice 

Firma hledá novou posilu do obchodního týmu pro Východočeský kraj. Vašimi zákazníky budou hlavně výrobní společnosti, které sváří, ale i další. Jedná se o pozici kde budete 3/4 v terénu a částečně home office. Region je velmi dobře zaběhnutý, čili Vaším úkolem bude primárně udržet spokojené zákazníky.

Jak můžete uspět? 

Společnost hledá obchodníka, který má zkušenosti s prodejem do výroby a alespoň částečnou znalostí sváření/firem, které sváří/ případně prodej do výroby. Dále je nutností anglický jazyk na úrovni, aby jste byl schopný komunikovat s nadřízeným, který je cizinec. 

Co můžete získat? 

Můžete získat místo ve výborné, stabilní společnosti, kdy budete prodávat silný produkt. Dále je pozice zajímavá svojí flexibilitou, mzdou 40-55000,- + bonusová složka, služební vůz a řada dalších benefitů.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-55000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Tomáš Fingerhut