Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Obchodní zástupce dveře - Stř. + Sev. Morava

Description

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná česká společnost, dlouhodobě se pohybující na českém i zahraničním trhu v oblasti dveří a dveřního příslušenství, která aktuálně hledá kandidáta na pozici Obchodní zástupce.

VAŠE NOVÁ POZICE
Na této pozici budete zodpovědní za zajišťování prodeje v regionu Střední a Severní Moravy, budování vztahů a komunikaci se stávajícími zákazníky i akvizici nových zákazníků z oblasti DYI řetězců, interiérových studií a velkoobchodů. Na této pozici budete trávit většinu svého času v terénu, po zbytek času budete na Home Officu.

JAK MŮŽETE USPĚT?
Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít předchozí praxi na pozici obchodního zástupce, ideálně z oblasti dveří a dveřních komponent či z oblasti rychloobrátkového zboží. Nutné je bydliště v regionu. Nezbytný je řidičský průkaz a ochota cestovat. Podstatný je také aktivní přístup k práci, orientace na výsledek a schopnost spolupracovat v rámci týmu. Vhodný kandidát by měl být dynamický, samostatný, komunikativní a schopný rozvíjet vlastní nápady.

CO MŮŽETE ZÍSKAT?
Společnost nabízí zajímavou práci s možností seberealizace a růstu, zajímavým finančním ohodnocením a neomezenými bonusy. Nabízíme také, 5 týdnů dovolené, automobil i k soukromým účelům, počítač, telefon a stravenk. Budete pány svého času, můžete využívat Home officu.

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, práce převážně z domova, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, provize z prodeje, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Tereza Stehlíková
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika