Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Vedoucí laboratoře

Description

Váš nový zaměstnavatel

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní farmaceutickou společnost se sídlem v Praze, hledáme zkušeného kandidáta se znalostí HPLC metod, na pozici Vedoucí laboratoře do oddělení kontroly kvality.

Vaše nová pozice

Na této pozici budete zodpovedni za koordinaci činnosti laboratoře, řízení a motivaci týmu, plánování a vytížení kapacit na směně, implementaci nových analytických metod, kontrolu a plánování výdajů, budete spolupracovat při auditech, řízení nálezů,  spolupracovat s interními i externími zákazníky a budete se podílet na řízení projektů.

Jak můžete uspět

Jako ideální kandidát na tuto pozici byste měl/a splňovat následující požadavky - VŠ vzdělání, praxe v laboratoři ffarmaceutického zaměření, znalost SVP, zkušenost s vedením týmu, znalost metod HPLC, dobrou znalost anglického jazyka.

Co můžete získat

Získáte skvělé pracovní zkušenosti z mezinárodní farmaceutické společnosti, kde budete mít možnost využít své odborné znalosti a dále rozvíjet své schopnosti. Firma svým zaměstnancům nabízí zajímavé finanční ohodnocení, řadu zaměstnaneckých benefitů, možnosti dalšího rozvoje. Nástup ihned či dohodou.

Co je třeba udělat nyní

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám prosím své aktuální CV prostřednictvím odpovědního formuláře. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Monika Krkošková