Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Sales Manager Asian

Description

Váš nový zaměstnavatel
Zázemí Vám vytvoří silná japonská obchodní společnost, která je zde na českém trhu zaměřená na prodej elektronických komponentů.

Vaše nová pozice
Vaším úkolem bude řídit tým 4 administrativní pracovníky a jednoho aktivního obchodníka v terénu. Součástí náplně práce je častá komunikace v anglickém jazyce s asijskými dodavateli a časté zahraniční cesty. Denní rutinnou bude vymýšlet nové obchodní strategie a následně je implementovat.

Jak můžete uspět

Na této pozici se neobejdete bez alespoň pětileté obchodní praxe zaměřené prodej distributorům, nebo export. Anglický jazyk je pro tuto pozici samozřejmostí. Dveře do společnosti Vám však otevře japonský jazyk, alespoň základní. Časová flexibilita je podmínkou pro dobře odvedenou práci.

Co můžete získat
Odměnou na této pozici Vám bude finanční ohodnocení v rozmezí fixní částky 80-100.000CZK + bonusy, automobil i pro soukromé využití, zahraniční školení, hrazené zahraniční cesty a další benefity.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Firemní akce, zahraniční pracovní cesty, vzdělávací kurzy, školení, dovolená více než 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá), Japonština (základní)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Veselá