Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Produktový manažer - sportswear

Description

Máte rádi módu ? Chcete komplexní roli s přesahem do marketingu, salesu i nákupu ?  Výborně!

Hledáme mezi sebe nováčka, který se bude věnovat našim obchodním aktivitám v Maďarsku, Polsku, Slovinsku, Slovensku a Chorvatsku.

Co budete dělat?
Tato role je primárně o koordinaci, organizaci a komunikaci. Vašim úkolem bude kontrola skladových zásob, výběr produktového portfolia na základě poptávky daných trhů, komunikace s dodavateli a kontrola obchodních ukazatelů.

Co musíte splňovat?
Pro tuto roli potřebujete dobré organizační dovednosti, angličtinu na komunikativní úrovni, logické uvažování a "selský rozum". Bez zájmu o obchod a nákup to zde také nepůjde. Nutností je také pokročilá znalost excelu, který na této roli budete využívat denně.

Proč do toho jít s námi?
Nabízíme komplexní roli založenou na vlastním úsudku. Budete v partě profíků, dáme Vám volnost, flexibilitu a důvěru. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta! Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Co teď?
Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz .

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dog-friendly office, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, dovolená 5 týdnů, 13. plat, bonusy/prémie, provize z prodeje, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Barbora Školaudyová