Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Eshop administrator - Produkťák pro lifestyle

Description

Chceš se naučit jak se dělá e-commerce ? Okej, pak je tady příležitost pro ty, kteří se nebojí dynamického prostředí, chtějí se učit, vítají změnu a chtějí kariérně vyrůst pod záštitou špičky v e-commerce.

Hledá se eshop administrator "produkťák", který/á bude mít na starosti prezentaci produktů na eshopu ve svěřené kategorii. Budete se věnovat produktovým textům, specifikaci technických parametrů, fotografiím produktu. Vaše produkty v oblasti lifestyle&fashion budete znát jako své boty, proto se od vás také očekává poradenství zákazníkům. Vaší denní rutinou, bude kromě výše zmíněných aktivit také komunikace s kolegy ze salesu, marketingu i skladů.

Proč do toho jít s námi ?
Budeš se učit od profíků, dáme ti volnost, flexibilitu a pokud budeš chtít necháme tě kariérně vyrůst. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta! Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Co od tebe chceme ?
Středoškolské vzdělání
Dobré komunikační dovednosti jsou nutností
Selský rozum
Samostatnost
Angličtinu v základní úrovni
Znalost excelu
Máš-li praxi v e-commerce, či obchodu ? Výborně! Další výhoda na tvé straně.
Umíš-li v systému SAP, je to výhoda. Pokud ne, nic se neděje, to zařídíme.

Co teď?
Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dog-friendly office, flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce z domova, individuální rozpočet na osobnostní růst, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, 13. plat, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Barbora Školaudyová