Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Planning and reporting manager

Description

Hledá se technicky orientovaný controller, kterého baví nastavování různých finančních&reportingových systémů a práce s daty.

Co budete dělat?
Budgeting, forecasting
Budete mít na starosti přípravu plánovacího prostředí, které přizpůsobujete aktuálním potřebám a dále rozvíjíte ve spolupráci s jednotlivými středisky
Budete školit uživatele na ovládání plánovacího nástroje
Zajišťujete přípravu dat nutných pro plánování (ve spolupráci s BI)
Připravujete harmonogram procesu a dohlížíte na jeho dodržování
Spravujete model pro dlouhodobé plánování (nutná pokročilejší znalost Excelu – funkce offset, index atp.)
Plánovací a reportingový nástroj BNS
Odpovídáte na dotazy, koordinujete práci dodavatele, řídíte IT key usera a děláte mu oponenturu
Jste zodpovědný/á za správné fungování systému, řešíte případné problémy s IT key userem a/nebo dodavatelem
Vymýšlíte design nových reportů, které dále předáváte k přípravě ajťákovi
Máte na starosti správu mapování účtů na příslušné řádky v reportingu
Spravujete číselníky
Hlídáte konzistenci mezi daty v primárních systémech a BNS a mezi reporty

Co musíte splňovat?
Do své party hledáme procesně orientovaného a analytického člověka se zkušeností. Očekáváme praxi z prostředí financí min 5 let, ideálně pak segmenty Controlling/ Reporting/Planning, dále pak zkušenosti s pokročilejším plánovacím procesem a schopnosti zpracovávat data. Další nutností je angličtina na komunikativní úrovni.

Proč do toho jít s námi?
Nabízíme místo v dynamickém, moderním prostředí světa e-commerce v partě profíků. Dáme vám volnost, flexibilitu a důvěru. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta! Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Co teď?
Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz .

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dog-friendly office, flexibilní začátek/konec pracovní doby, rozjezd zcela nového projektu, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Barbora Školaudyová