Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

QA and RA Support

Description

Pro mezinárodní medical device společnost zaměřující se na produkty pohybového aparátu hledáme do týmu novou podporu do QA/RA oddělení.

QA and RA Support bude pravou rukou QA/RA Managerovi při nastavování systému kvality ve společnosti, bude se podílet na přípravě registrační dokumentace pro produkty společnosti a zajišťovat běžnou agendu v oddělení kvality a registrací zdravotnických prostředků. Pozice je koncipována jako asistentská ale odborně zaměřená.

Vhodnými uchazeči jsou kandidáti s předchozí zkušeností v tomto oboru, výbornou angličtinou v písemné i ústní formě a zájmem o medical devices. Hledáme pečlivého kandidáta, který dbá na detail, je schopen rychle proniknout do problematiky a nebojí se komunikace v angličtině.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám své aktuální CV prostřednictvím odpovědního formuláře a následně si můžeme prodiskutovat bližší informace k této pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Adéla Slabová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika