Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Plánování výroby

Description

Vaše nová společnost

Česká výrobní společnost z Klatovska aktuálně hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Plánování výroby!

Vaše nová role

Budete zodpovědný/á za sestavování denních, týdenních a měsíčních plánů výroby, za optimalizaci výrobních toků, za kontrolu využití lidských a strojních kapacit, snižování nákladů výroby aj.

Abyste uspěli

Máte již praxi v daném oboru, technické vzdělání, uživatelskou znalost MS Office, ideálně alespoň částečnou znalost jednoho světového jazyka, dobré organizační a řídící schopnosti.

Co můžete získat

Zajímavé finanční ohodnocení a možnost uplatnění ve stabilní české společnosti, příspěvek na stravování a dopravu, vzdělávací kurzy a další.

Co musíte udělat nyní

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi svůj životopis!

Bohužel není v mých silách odpovědět na všechny reakce - pokud nedostanete mou odpověď do dvou týdnů, berte, prosím, Váš profil na danou pozici jako nevyhovující. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz - můžete tam nalézt pozici šitou na míru právě Vám.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Klatovy

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Jitka Špetová