Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Recruitment Researcher

Náplň práce/Job Description

Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením ve 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Kromě specializovaných náborových služeb naším klientům poskytujeme i odborný konzultační servis v oblasti HR.

Do našeho skvělého pražského týmu hledáme posily do oblasti HR businessu na částečný i plný úvazek. Praxe není nutná, stačí mít chuť učit se, chtít pracovat s lidmi a umět anglicky.

Vaše klíčové kompetence:
Budete intenzivně pracovat se sociálními sítěmi s cílem rychle a správně vyhledávat klíčové informace, které budete využívat při telefonické komunikaci s kandidáty na různých pracovních pozicích.
Pro kvalitně odvedenou práci budete potřebovat:

  • profesionální vystupování s mírou empatie pro práci s lidmi
  • obchodního ducha, orientaci na výsledky
  • flexibilitu a schopnost rychle reagovat na měnící se prostředí
  • dobrou znalost anglického jazyka – využijete na denní bázi

Požadujeme/We require

Pozice je ideální pro studenty posledního ročníku VŠ, čerstvé absolventy i ty, kdo chtějí získat nové pracovní zkušenosti v oblasti HR businessu.
Měli byste být vybaveni znalostí angličtiny na pokročilé úrovni, kterou budete používat každý den; další případné jazyky jsou výhodou (ne podmínkou). Klíčová je chuť učit se, motivace jít za výsledkem a mít radost z úspěchu.

Nabízíme/We offer

Nabízíme Vám možnost nastartovat kariéru v personalistice v mezinárodní společnosti s velmi přátelským kolektivem a kancelářemi v atraktivní lokalitě u Václavského náměstí. Získáte přehled o fungování trhu práce a mimo to se naučíte také efektivní práci s interní databází, sociálními sítěmi a pracovními portály. Vedle toho také široké množství benefitů, včetně např. flexibilní pracovní doby, služebního telefonu k soukromému užívání, řadu teambuildingových akcí apod. a silné perspektivy kariérního růstu.